Workshop

معرفی پلتفرم های نوین کسب و کار

آشنایی و بررسی پلتفرم های IT Base

امروزه هیچ پلتفرم مناسبی برای تمام نرم افزارها، وجود ندارد و ممکن است سال ها طول بکشد تا برندگان این مبارزه مشخص گردد. در عین حال انتخاب پلتفرم مناسب باید با درک خوبی از استراتژی IoT شما آغاز شود.

محل برگزاری

شرکت گسترش انرژی پاسارگاد

زمان برگزاری

18 آذر 97

معرفی پلتفرم های نوین کسب و کار

آشنایی و بررسی پلتفرم های IT Base

به گزارش ستاد خبری رویداد; دومین پیش رویداد استارتاپ ویکند انرژی ایران که در تاریخ 18 آذر ماه 1397 در شرکت گسترش انرژی پاسارگاد با موضوع بررسی پلتفرم اینترنت اشیاء در صنعت انرژی برگزار شد.
در ابتدا در این رو.یداد گفته شد که امروزه هیچ پلتفرم مناسبی برای تمام نرم افزارها، وجود ندارد و ممکن است سال ها طول بکشد تا برندگان این مبارزه مشخص گردد. در عین حال انتخاب پلتفرم مناسب باید با درک خوبی از استراتژی IoT شما آغاز شود. تلاش کنید انواع مشکلاتی که سعی در حل آن دارید را شناسایی کنید، فهرستی کوتاه از راه حل‌های احتمالی و موارد استفاده را بیابید و سعی کنید تعیین کنید که در کجا تخصص و عمق را نیاز دارید. اگر شما بدانید که با چه مشکلی مواجه هستید که قصد حل کردنش را دارید و جایی که بزرگترین چالش ها است را نیز بیابید، میتوانید به سرعت به لیستی کوتاه از پلتفرم های مناسب خود، دسترسی پیدا کنید.
وی افزود مدیریت انرژی هوشمند به صورت قابل توجه و گسترده ای در سراسر جهان در حال رشد است . با توجه به گسترش فناوری ها و بهبود برنامه ریزی ها ، ما میتوانیم از طریق فرآیندهای خودکار و نظارت از راه دور در هزینه های خود صرفه جویی کنیم.
با پیشرفت اینترنت اشیا ، این فناوری به موضوعی برجسته در جامعه ما تبدیل خواهد شد . بیشتر چیزهایی که در حال حاضر نیاز به فعال سازی دستی دارند در آینده به قابلیت کنترل از راه دور مجهز شده و در مواردی دیگر هم به طور کامل خودکار خواهند شد . هم اکنون اینترنت اشیا در حوزه مدیریت انرژی حضور بسیار تاثیر گذاری را دارد .

رویدادهای اخیر

نمایشگاه الکامپ

محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

رویداد اینوتکس

نمایشگاه اینوتکس

محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

استارتآپ ویکند هوشمندانه

استارتاپ ویکند هوشمندسازی

دانشکده صنعت نفت اهواز

نمایشگاه بین المللی نفت

اویل استارز Oil Stars

محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران

رويداد «SrartupStream»

رويداد «SrartupStream»

محل همایش های بین المللی صداو سیما

دومین دوره شکلدهی شتابدهنده آي‌تِك

اولین دوره شکلدهی شتابدهنده آي‌تِك

صندوق نوآوری و شکوفایی