پلتفرم اینترنت اشیاء در صنعت انرژی

Workshop

پلتفرم اینترنت اشیاء در صنعت انرژی

کاربردها و فرصت های پیش روی استارتآپ های ایرانی

در این رویداد به بررسی و شناسایی استارتآپ‌های مبتی بر IT بیس بودن آن‌ها پرداخته شد و خمچنین فرصت های پیش روی استارتآپ های حوزه انرژی در ایران به طور نسبی مورد بررسی قرار گرفتند.

محل برگزاری

صندوق نوآوری و شکوفایی

زمان برگزاری

18 آذر 97

پلتفرم اینترنت اشیاء در صنعت انرژی

کاربردها و فرصت های پیش روی استارتآپ های ایرانی

کاربردها و فرصت های پیش روی استارتآپ های در ابتدا در این رو.یداد گفته شد که امروزه هیچ پلتفرم مناسبی برای تمام نرم افزارها، وجود ندارد و ممکن است سال ها طول بکشد تا برندگان این مبارزه مشخص گردد. در عین حال انتخاب پلتفرم مناسب باید با درک خوبی از استراتژی IoT شما آغاز شود. تلاش کنید انواع مشکلاتی که سعی در حل آن دارید را شناسایی کنید، فهرستی کوتاه از راه حل‌های احتمالی و موارد استفاده را بیابید و سعی کنید تعیین کنید که در کجا تخصص و عمق را نیاز دارید. اگر شما بدانید که با چه مشکلی مواجه هستید که قصد حل کردنش را دارید و جایی که بزرگترین چالش ها است را نیز بیابید، میتوانید به سرعت به لیستی کوتاه از پلتفرم های مناسب خود، دسترسی پیدا کنید.
وی افزود مدیریت انرژی هوشمند به صورت قابل توجه و گسترده ای در سراسر جهان در حال رشد است . با توجه به گسترش فناوری ها و بهبود برنامه ریزی ها ، ما میتوانیم از طریق فرآیندهای خودکار و نظارت از راه دور در هزینه های خود صرفه جویی کنیم.
با پیشرفت اینترنت اشیا ، این فناوری به موضوعی برجسته در جامعه ما تبدیل خواهد شد . بیشتر چیزهایی که در حال حاضر نیاز به فعال سازی دستی دارند در آینده به قابلیت کنترل از راه دور مجهز شده و در مواردی دیگر هم به طور کامل خودکار خواهند شد . هم اکنون اینترنت اشیا در حوزه مدیریت انرژی حضور بسیار تاثیر گذاری را دارد .
در پایان این رویداد به بررسی استارتاپ های موفق در زمینه بین المللی در حوزه پلتفرم اینترنت اشیاء پرداخته شد.
لازم به ذکر است که می توانید فایل های ارائه شده در این رویداد را از داخل کانال شتابدهنده آی تک به آدرس @ITECHACدریافت نمایید.

رویدادهای اخیر

نمایشگاه الکامپ

محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

رویداد اینوتکس

نمایشگاه اینوتکس

محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

استارتآپ ویکند هوشمندانه

استارتاپ ویکند هوشمندسازی

دانشکده صنعت نفت اهواز

نمایشگاه بین المللی نفت

اویل استارز Oil Stars

محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران

رويداد «SrartupStream»

رويداد «SrartupStream»

محل همایش های بین المللی صداو سیما

دومین دوره شکلدهی شتابدهنده آي‌تِك

اولین دوره شکلدهی شتابدهنده آي‌تِك

صندوق نوآوری و شکوفایی