Meeet up & Community

نمایشگاه الکامپ

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک

نمایشگاه بین‌المللی الکترونیک، رایانه و تجارت الکترونیک هر سال در تهران و در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران زیر نظر شرکت سهامی نمایشگاه‌های بین‌المللی جمهوری اسلامی ایران برگزار شد.

محل برگزاری

محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

زمان برگزاری

27 الی 30 تیر 98

نمایشگاه الکامپ

بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی الکترونیک، کامپیوتر و تجارت الکترونیک

بیست و پنجمین نمایشگاه الکامپ از ۲۷ تیرماه رسما کار خود را آغاز کرد و مثل هر سال پذیرای حضور علاقه‌مندان به حوزه تکنولوژی و فناوری بود. نمایشگاه الکامپ امسال هم به همت سازمان نصر و وزارت ارتباطات برگزار و از سال‌های پیش بزرگتر شده و در ایام برگزاری نمایشگاه شتابدهنده آی‌تِک نیز با داشتن غرفه‌ای در سالن 7 میزبان اکوسیستم استارتاپی کشور  بود.

در این نمایشگاه شتابدهنده آی‌تِک از استارتاپ های خود از جمله انرکوین(پلتفرم بهینه سازی مصرف انرژی)، فرا کلود(سامانه رایانش ابری) و My HSE  رونمایی و آن‌ها را به افراد علاقه‌مند به سرمایه‌گذاری معرفی نمود.

همچنین در این رویداد آقایان دکتر نهاوندیان معاون رئیس جمهور، بیژن زنگنه وزیر نفت، محمد آذری جهرمی وزیر ارتباطات، محمد شریعتمداری وزیر کار و رفاه اجتماعی، دکتر فیروز آبادی رئیس شورای عالی فضای مجازی، دکتر میدری معاون وزیر کار، دکتر محمدزاده معاون وزیر نفت، دکتر ستار هاشمی و دکتر براری معاونین وزیر ارتباطات و مدیران ارشد سازمان های صنعتی کشور از غرفه شتابدهنده آی تک و استارتاپ های فنآورانه حوزه انرژی بازدید به عمل آوردند.

لازم به ذکر است که طی چهار روز نمایشگاه در غرفه‌ شتابدهنده برنامه‌های متنوعی حول محور اینترنت اشیاء، بهینه سازی مصرف، شهر هوشمند، محیط زیست و همچنین سرگرمی‌های استارتاپی(با رویکرد بهبود کار اشتراکی) برگزار شد.

این رویداد از پنج‌شنبه 27 تیر شروع و در تاریخ یکشنبه 30 تیر ساعت 18:00 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران به کار خود پایان داد.

رویدادهای اخیر

نمایشگاه الکامپ

محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

رویداد اینوتکس

نمایشگاه اینوتکس

محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران

استارتآپ ویکند هوشمندانه

استارتاپ ویکند هوشمندسازی

دانشکده صنعت نفت اهواز

نمایشگاه بین المللی نفت

اویل استارز Oil Stars

محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران

رويداد «SrartupStream»

رويداد «SrartupStream»

محل همایش های بین المللی صداو سیما

دومین دوره شکلدهی شتابدهنده آي‌تِك

اولین دوره شکلدهی شتابدهنده آي‌تِك

صندوق نوآوری و شکوفایی